Roze

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 26 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë melankolinë. Puna do...

Horoskopi, 24 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka...

E fejuar me djalin e ish-deputetit të LSI, këngëtarja shtatzënë për...

E tërhequr dhe e rezervuar per jeten e saj private, kengetarja e njohur Olta Boka se shpejti do te behet nene. Mediat roze shkruajne se...

“5 mijë euro nata”, Kejvina sqaron të vërtetën me skandalin e...

Disa imazhe te nje bisede, ku shihej emri i modeles Kejvina kthella, e ka kthyer kete te fundit serish ne vemendje te mediave roze. Pak...

Horoskopi, 23 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për...