Politika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 23 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për...

Dashi Do jeni shume te hapur sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do provoni eksperienca te reja. Rendësi ka qe çdo moment do jete...

Horoskopi, 22 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite e kënaqshme dhe e mbushur me emocione do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kënaqësitë dhe emocionet do jene...

Kandidatja e Kujtim Gjuzit në Durrës, fushatë me linjat befasuese të...

Një kandidate për deputete në Durrës po bën fushatë me atë qe ka më të mirë. Anita Dervishi mban numri tre në...

Horoskopi, 21 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Edhe pse ne një lidhje do ndiheni te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri nuk do ju kushtoje vëmendjen qe ju keni pritur deri me...

Horoskopi, 20 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e këndshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni ashtu si do e ndjeni me...