Ndahet papritur nga jeta shefi i komisariatit të Lushnjës

0Shares
0

Është ndarë sot papritur nga jeta shefi i komisariatit të Lushnjës, Adrian Metani.

Dyshohet se komisari ka humbur jetën nga infarkti në banesën e tij në Tiranë. Edhe pse familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, 45-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ku kishte ngjitur me radhë dhe shkallët e hirearkisë, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje