Ish kryetari i PD, Eduart Selami komenton rezultatin e zgjedhjeve dhe qëndrimin e Bashës

0Shares
0

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduard Selami dhe konkurent i Bashës në 2017 ka reaguar pas rezultatit të zgjedhjeve.

Ai thotë se mosnjohja e zgjedhjeve përbën një akt anti-shqiptar duke komentuar kështu mundësinë që Partia Demokratike të mos njohë zgjedhjet e 25 prillit 2021.

“Mosnjohja e zgjedhjeve nje akt jo demokratik dhe antishqiptar”, shkruan Selami.

PD ende nuk ka dalë me një version zyrtar por pritet që të mos e njohin rezultatin e këtyre zgjedhjeve. Prej dy ditësh Basha zhvillon mbledhje intensive me strukturat.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje