Qeveria heq karantinën për udhëtarët nga Greqia dhe Maqedonia, një javë pas votimeve

0Shares
0

Shqipëria heq karantinën për të ardhurit nga Greqia dhe Maqedonia e Veriut. Një javë pas zgjeshjeve vendimi u mor sot nga komiteti i ekspertëve.

Vendimi për vënien e karantinës me Greqine dhe Maqedoninë u bë për motive elktorale e politike. Përmes këtij vendimi PS përfitoi një deputet me shumë në qarkun e Gjirokastrës. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje