Deputetja më e re e Parlamentit, kujt ia dedikon fitoren Andia

0Shares
0

Deputetja më e re e Parlamentit shqiptar Andia Ulliri ka përcjellë falenderime komunitetit te Fushë Krujës e me gjere, strukturave te PD per mbeshtetje dhe familjes së saj.

Mesazhi i Andias:
Sot, dua tu dedikoj falenderimet e mia më të përzemërta të gjithë juve që besuat tek unë dhe treguat mbështetjen tuaj në këtë rrugëtim të gjatë e të vështirë.

Së pari falenderoj të gjithë ata që më votuan, jo vetëm në zonën që unë përfaqësoj por në të gjithë qarkun Durrës! Faleminderit për mbështetjen tuaj të pamasë.

Falenderim për të gjithë strukturat e partisë për suportin dhe besimin e treguar ndaj meje!

Përmes votës suaj unë do të jem në gjendje te realizoj qëllimin e përbashkët për të qene zëri juaj në parlament dhe të vazhdojmë të punojmë bashkë drejt përmbushjes së synimeve tona me guximin për të ndryshuar gjërat që mundemi si dhe për të njohur ndryshimin që duam.

Një fillim i mbarë në rrugëtimin tim në politikë.
Jeta më ka mësuar të përqafoj gjërat që nuk mund t’i ndryshoj dhe t’i kthej ato në mundësi.
Ju jam mirënjohëse! Ahmet Zani

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje