Me ne fund! Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

0Shares
0

Dy ish-konkurrentet e emisionit “Perputhen” , Andi dhe Melisa jane perfolur shume per nje lidhje te mundshme, por dyshja nuk e ka pranuar asnjehere kete gje.

Por, duket se dyshja ka vendosur ta bej zyrtare lidhjen nepermjet kenges se fundit te Melises, e titulluar “Leje”. Pjese e ketij videoklipi ka qene edhe Andi, i cili ne pjesen e fundit te videoklipit shihet duke shkembyer nje puthje me Melisen, duke e konfirmuar ne nje njefare menyre lidhjen e tyre.

Kujtojme se shpesh eshte aluduar per nje lidhje mes dyshes, duke qene se jane pare shpesh ne shoqerin e njeri-tjetrit pas daljes nga “Perputhen”. Madje jane pare edhe me te njejten veshje apo ne te njejten banese. U desh ky videoklip per te konfirmuar kete lidhje, qe prej kohesh ishte zbuluar nga publiku.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje