Dua Lipa nominohet ne kater kategori ne “Billboard Music Awards 2021”

0Shares
0

Kengetarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur suksesin e saj te rradhes. Ajo eshte norminuar per kater kategori ne “Billboard Music Awards 2021”:

“100 artistët më të mirë”.
“Kënga më e mirë radio”.
“Artistja me këngën më të mirë në radio”.
“Artistja më e mirë femër”.

Kete lajm e ka bere te ditur babai i saj, Dukagjin Lipa, me nje postim ne Instagram.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje