PD publikon videon: Ja si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit

0Shares
0

 

PD ka nisur publikimin e dokumentave që vertetojnë manipulimin e ngjarjes së rëndë në Elbasan nga ana e qeverisë.

Në videon më poshtë shihet se si mbrohet masakra nga ana e Policisë.

Ja si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit

Ja si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Wednesday, April 28, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje