URDHËRI/ Celibashi urdhëron numëruesit: Mos ndalni numërimin e votave preferenciale

0Shares
0

Komisioneri Ilirjan Celibashi ka kërkuar këtë mbrëmje të vijojë pa ndërprerje numrimi i votave për kandidatët.

Përmes një urdhëri të nxjerrë afër mesnatës ai u kërkën grupeve të numërimit mos të ndërpresin punën deri në përfundim të të gjitha votave. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje