EMRI/ Qëllohet me armë zyra elektorale e PD, një i plagosur

0Shares
0

Një person u plagos nga të shtëna me armë zjarri ndaj zyrës elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

I plagosur ka mbetur Bledar Okshtuni i cili është qëlluar me armë zjarri në pjesën e këmbës.

Ai është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet për rastin. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje