VIDEO/ Çaste rrënqethëse në Yzberisht, policia parandalon ngjarjen tragjike

0Shares
0

Policia ka parandaluar me shumë mundësi një ngjarje dramatike në Yzberisht në Bulevardin Migjeni. Ora news ka sjellë pamje nga ngjarja rrënqethëse.

Pamjet tregojnë se si fillimisht dy burrat në video (njëri me bluzë të kuqe, i sapo dalë nga burgu), janë konfliktuar fizikisht, ndërsa personi me bluzë të kuqe ka marrë makinën dhe ka nisur ta përplasë me të makinën e personin tjetër.

Në këtë kohë në skenën e rëndl ndërhyn një efektiv policie me rroba civile. Ai nxjerr armën, i hape derën e makinës dhe e urdhëront por këmishkuqi heziton derisa vijnë policë me uniformë dhe e arrestojnë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje