Rama zapton emisionet e së shtunës dhe të dielës

0Shares
0

Kryeministri Rama ka zaptuar emisionet televizive të së shtunës e së dielës. Ai ishte i ftuar të shtunën në Klanifornia ndërsa të dielën tek e diell në Top Channel.

Këtë të fundit e ka lajmëruar vetë Rama përmes një postimi në twitter.

Në një foto ai shfaqet me disa zonja që duket se kanë për detyrë pastrimin e skenës.

Rama ka pozuar mes tre zonjave që mbajnë shtupa në duar, ndërsa një e ka edhe vetë ai, ndërsa kësaj here duket se ka “harruar” që të mbajë maskën anti-covid. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje