Prokuroria konfirmon të pastër kandidatin e Thurjes

0Shares
0

Prokuria e Përgjithshme ka kthyer përgjigje në lidhje me kontrollin e thelluar për kandidatin rnismës Thurje, Napolon Laska.

Ai rezulton e pastër dhe konform ligjit të dekriminalizimit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje