Horoskopi, 17 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Ndikimi i Marsit do jete i madh sot për juve qe jeni ne një lidhje. Ai do ju nxite te jeni me sensuale dhe do dashuroheni pa dorashka. Beqaret do jeni kureshtare për gjera te çuditshme dhe do jene gati te bëjnë çdo lloj çmendurie qe do ju propozohet nga dikush. Ne planin financiar është momenti ideal për te riorganizuar buxhetin. Do jeni te matur dhe tejet te kujdesshëm.

Demi

Marrëdhënia juaj ne çift do jete fantastike sot. Partneri do dije te respektoje çdo mendim tuajin dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Beqaret do kënaqen pa fund nga takimet qe do realizojnë dhe do jene gati te fillojnë edhe një lidhje afatgjate. Ne planin financiar do bëni mire te mos kryeni shpenzime te pamenduara sepse gjendja nuk është e mire.

Binjaket

Sot do ja kaloni aq mire me atë qe keni ne krah saqë here pas here nuk do ju besohet se jeni ne realitet. Çdo moment do jete i mbushur me emocione dhe kënaqësi pa fund. Beqaret do bëjnë mire t’i shohin gjerat me kujdes para se te hedhin çdo lloj hapi. Financat do përmirësohen dalëngadalë kështu qe duhet te bëni sa me shume durim qe te mundeni.

Gaforrja

Do përjetoni ndjesi te forta gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse partneri do lere pas dore gjithçka vetëm qe t’ua plotësojë dëshirat. Shprehini edhe sa te mundni ndjenjat tuaja. Beqaret nuk do kenë shume sukses ne dashuri dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Gjendja financiare do jete aq e paqëndrueshme saqë nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te nevojshme.

Luani

Do ëndërroni pa fund sot ju qe jeni ne një lidhje dhe realiteti do ju duket paksa zhgënjyes. Gjithsesi ai qe keni ne krah nuk do ju lere asnjë moment te mërziteni. Beqaret do realizojnë vetëm disa takime pa ndonjë te ardhme. Për lidhje serioze do duhet ende te presin. Ne planin financiar do keni fat. Do i zgjidhni problemet dhe do e mbani te qëndrueshme gjendjen.

Virgjeresha

Gjerat nuk kane për t’iu ecur mire sot juve qe jeni ne një lidhje. Problemet dhe mosmarrëveshjet me partnerin do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do thurin ëndrra pa fund, por asnjëra prej tyre nuk do mund te realizohet dot. Do ju duhet te presin edhe disa kohe. Perspektivat ne planin financiar duken te mire. Me pak maturi do mund te dini nga gjendja e vështirë.

Peshorja

Ne planin sentimental çdo gjë ka për te ecur mire sot. Do flisni qetësit me partnerin për çdo gjë qe ju ka shqetësuar dhe do e gjeni shpejt një zgjidhje te mire. Beqaret do argëtohen jashtëzakonisht me miqtë dhe nuk do e ndiejnë nevojën e një personi ne krah. Financat do vazhdojnë te mbeten te mira sepse keni kohe qe keni marre masa strikte.

Akrepi

Lidhja ne çift do përforcohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do filloni disa projekte te përbashkëta te cilat do ju mundësojnë te qëndroni me tepër kohe pranë partnerit. Beqaret do e vuajnë vetminë e tyre. Fatkeqësisht yjet nuk do jene ne anën e tyre. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite nëse nuk doni te keni probleme serioze. Tregohuni sa me te matur.

Shigjetari

Dite e këndshme edhe pse jo me emocione te fuqishme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni qetësisht me partnerin dhe nuk do keni probleme. Beqaret duhet te presin edhe disa kohe para se hedhin hapa me rëndësi. Sot mundësitë nuk do jene shume te mira. Ne planin financiar çdo gjë do ece me se miri. Mos u shqetësoni aspak.

Bricjapi

Tregohuni te duruar sot ju te dashuruarit sepse partneri do jete mjaft i ngarkuar me pune dhe mund te thotë edhe gjera te gabuara. Mos u acaroni menjëherë sepse do keni probleme serioze. Për beqaret do jete çasti i duhur për te filluar një lidhje. Gjendja e financave do përmirësohet menjëherë fale një trashëgimie te majme qe do merrni.

Ujori

Lëreni veten te lire gjate kësaj dite dhe dashurohuni ashtu si ta ndjeni. Do kënaqeni pa fund  dhe se shpejti do jeni gati te merrni edhe vendime me rëndësi. Beqaret do kenë veçse dashuri platonike sepse ne realitet nuk kane për te pasur ndonjë ndryshim. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime. Do jeni te logjikshëm dhe nuk do kryeni shpenzime te pamenduara.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do merreni vesh për gjithçka me partnerin tuaj dhe do i lini pas krahëve te gjitha problemet e se shkuarës. Beqaret do jene me shume fat dhe do arrijnë ta gjejnë personin për te cilin kane ëndërruar kaq shume. Ne planin financiar gjendja do jete e mire sidomos për ata qe punojnë ne fushën e mjekësisë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje