Floriana Garo: 8 vjet qe Shqiperia ka ngecur me Ramen- jane boll per te thene jo!

0Shares
0

Zëdhënsja e PD, Floriana Garo thotë se me 25 prill të gjithë do të votojnë Lulzim Bashën. 8 vjet qe Shqiperia ka ngecur me Ramen- jane boll per te thene JO, thotë Garo

Deklata e Garos:

Cdo 4 vite, Rama vesh kostumin e zgjedhjeve, duke na treguar perralla, duke premtuar e premtuar…

Eshte Rama I para zgjedhjeve, por nese votojme per te serish, do te kemi Ramen e pas zgjedhjeve, e do te vijojme serish te deshtojme.

Papunesia, rrogat minimale me te uleta ne Europe, pamundesia per ta cuar Shqiperine perpara.

8 vjet qe Shqiperia ka ngecur me Ramen- jane boll per te thene JO!

Perfitoni nga kjo mundesi per te ndryshuar-
me 25 Prill te gjithe do te votojme Partine Demokratike dhe Lulzim Bashen per te risjelle shpresen. Shqiperia fiton! e.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje