TIRANË/ Përfshihet nga flakët garazhi i pallatit, policia evakuon banorët

0Shares
0

Është përfshirë nga flakët garazhi i një pallati në rrugën “Fadil Deliu” në kryeqytet. Zjarri ndodhi rreth orës 07:30 të mëngjesit të sotëm.

Policia e Shtetit kanë bërë të mundur evakuimin e banorëve dhe vënien nën kontroll të flakëve.

Tiranë/Informacion paraprak:

Rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Sherbimet e zjarrëfikses dhe sherbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje