Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe policis Ushtarake në Rinas

0Shares
0

Policia ushtarake dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit pas ndërprerjes se fluturimeve për shkak të largimit të kontrollorëve.

68 kontrollorë të Rinasit kanë lënë punën prej sot në mengjes duke sjellë bllokim ajror.

Dy repartet kanë ndërhyrë në zonën operacionale të aeroportit. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje