Edhe Bolino me Piepolin nxjerr Ramën humbës në zgjedhje

0Shares
0

Sapo janë publikuar shifrat e para të sondazhit të Piepolit që piblikohen ne ndërmarrjen e Carlo Bolinos, report tv.

Sipaa sondazhit 56 për qind e personave të pyetur janë të pavendosur. Ndërsa për ata që e kanë ndarë mendjen, 10 për qimd voton PS, 8 për qind voton PD dhe 3 për qind voton LSI. Pra opozita merr 11 për qind. M.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje