Kujdes nga infermierët tek çadrat në sheshin Skënderbej, çfarë nuk shkruajnë në dëshminë e vaksinës

0Shares
0

Më poshtë është një dëshmi i vaksinës në çadrat e sheshit Skënderbej. Duket se ndonjë prej infermierët atje nuk kanë as minimumin e shkollës por ndërkohë nuk i dinë as emrin e vaksinës qe inkolojnë tek pacientët. Sikurse shkruan kjo këtu në sheshin Skenderbej po vaksinohet me koronavac dhe jo sinovax.

Nuk po flasim për pjesën tjetër të shkrimit. m.k

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje