VIDEO/ Dalin pamjet e ekzekutimit të Bardhok Pllanës

0Shares
0

Dalin pamjet e momentit të vrasjes së Bardhok Pllanës, mbrëmë në Shkodër.

Pllana u vra në Dobraç nga persona ende të paidentifikuar. Mbi 130 plumba u dërdhën në makinë në pak sekonda ndëraa mbeti pa jetë Bardhoku. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje