KQZ publikon fletën e miratuar të votimit, pamje e fletës për çdo qark

0Shares
0

KQZ kanpublikuar sot fleten e votimit versionin perfundimtar për çdo qark.

Më poshtë janë fletët, dhe numrat e deputetëve:

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje