Horoskopi, 2 Prill 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi
Mbështetja qe do iu japë Venusi gjate kësaj dite do e beje edhe me te bukur jetën tuaj ne çift. Do përjetoni emocione te veçanta qe do ua shtojnë dëshirën për te qëndruar sa me gjate pranë atij qe doni. Beqaret do kenë plot mundësi për te filluar lidhje serioze kështu qe duhet te përfitojnë sa te mundin. Financat nuk mund te kërkoni t’i përmirësoni menjëherë. Merrini gjerat shtruar.

Demi
Pranë partnerit tuaj do gjeni lumturinë e shumëkërkuar sot. Ai do ju përgatisë gjithë kohës surpriza dhe do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kenë disa takime, por për asnjë moment nuk do ndihen gati te hedhin hapa me tej. Beni atë qe do ju thotë zemra. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime dhe kjo fale një shpërblimi te mire qe do merrni nga përfundimi i një projekti.

Binjaket
Ndryshimet do jene rrënjësore sot për jetën tuaj ne çift. Do bëni edhe gjera te çmendura me partnerin dhe do ju duket shpesh sikur jeni ne ëndërr. Beqaret duhet te mendohen disa here para se te pranojnë propozimin e dikujt sepse jo çdo gjë është ashtu si duket ne pamjen e pare. buxheti nuk do jete i keq, megjithatë mire është te tregoheni te arsyeshëm para se te shpenzoni.

Gaforrja
Mendohuni gjere e gjate sot ju te dashuruarit para se te merrni vendime te rëndësishme për te ardhmen. Partneri mund t’iu gënjejë sy me sy dhe ju nuk do e kuptoni. Beqaret do kenë njohje mjaft interesante nga te cilat do fillojnë shpejt histori dashurie afatgjata. Financat do jene te shkëlqyera, kështu qe mund t’ia lejoni vetes ndonjë investim me tepër nga zakonisht.

Luani
Merkuri do ju mbështesë gjate gjithë kësaj dite dhe do ju ndihmoje te luftoni me mendimet e këqija qe keni për jetën ne çift. Do i shihni gjerat me qarte dhe do i shprehni ndjenjat me tepër. Beqaret do tërhiqen gjithë kohës nga persona me te mëdhenj se vetja dhe do jene gati te hedhin edhe hapa me ta. Ne planin financiar do gjeni zgjidhje te mira për problemet qe keni.

Virgjeresha
Dite fantastike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do mendoni ne çdo moment ta surprizoni atë qe jeni ne krah dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri kështu qe sado qe ta kërkojnë partnerin ideal nuk do e gjejnë dot. Gjendja e financave do vazhdoje te jete gjithë kohës e mbrojtur. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Peshorja
Planetët do jene te pozicionuar mire sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ju ndihmojnë t’i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet. Do ndiheni me te qete. Beqaret do jene impulsive dhe ka rrezik qe te hedhin hapa te gabuara për te cilat do pendohen shpejt. Ne planin financiar do luftoni fort me veten tuaj ne mënyrë qe t’i ulni sa me tepër shpenzimet. Situata do jete e qëndrueshme.

Akrepi
Jeta juaj ne çift do jete e qëndrueshme gjate kësaj dite. Nuk do keni aspak probleme dhe madje do jeni me tolerante nga kurrë me pare. Beqaret do përzgjedhin gjate gjithë kohës dhe nuk do arrijnë dot te fillojnë një lidhje. Do ju duhet ende te presin edhe disa kohe. Tregohuni te arsyeshëm me çdo shpenzim nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Shigjetari
Do keni keqkuptime te shumta sot me partnerin tuaj dhe gjate gjithë kohës do debatoni ashpër me te. Atmosfera nuk do jete aspak e ngrohte si dukur. Beqaret do përjetojnë emocione pafund sepse do realizojnë takimet e ëndrrave. Kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. Te ardhurat do kenë rritje te mëdha për shkak te maturisë dhe kujdesit qe keni treguar se fundmi.

Bricjapi
Jeta juaj ne çift do ece mjaft mire gjate gjithë kësaj dite. Do flisni hapur për çdo gjë dhe do bashkëpunoni ne çdo moment me partnerin tuaj. Beqaret do ëndërrojnë me shume nga sa duhet dhe realiteti do ju duket shume i dhimbshëm. Ne planin financiar do dini çfarë hapash te hidhni dhe gjendja do ju mbetet e qëndrueshme. Disa familjare gjithashtu do jene gati t’iu mbështesin kurdoherë.

Ujori
Do ndiheni si te burgosur sot juve qe jeni ne një lidhje dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur si keni dashur. Flisni hapur me partnerin për gjithçka. Beqaret do kalojnë çaste te mrekullueshme me dike dhe do jene gati te hedhin edhe hapa me rëndësi. Për financat do jete dite e paqëndrueshme. Dëgjojini këshillat e specialisteve sepse ne te kundërt do mbeteni pa para.

Peshqit
Dite e favorshme kjo e sotmja për te vendosur për te ardhmen ne çift. Mendohuni mire para se te merrni vendime përfundimtare sepse përndryshe do vuani tej mase. Beqaret do jene gjithë kohës te përhumbur dhe nuk do e kenë mendjen për te kërkuar dashurinë. Ne planin financiar bëni atë qe do mendoni si me te drejtën. Yjet nuk do kenë asnjë lloj ndikimi tek ju.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje