FOTOGALERI/ Pamje nga pritja madhështore e Bashës në Korçë

0Shares
0

Kreu i PD, Lulzim Basha është pritur sot me entusiazëm nga qytetarët korparë e veçmas të rinjtë.

Më poshtë janë disa nga pamjet e kësaj pritjeje.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje