Arjan Sala shpallet “Dëshmor i Atdheut”

0Shares
0

Është shpallur “Dëshmor i Atdheut” 32-vjeçari Arjan Sala, i cili humbi jetën gjatë zjarrit në magazinën e Casa Italia në Tiranë.

Vendimi sapo është marrë, dhe pritet që të bëhet me dije nga kryeministri Edi Rama gjatë vizitës në familjen e të riut.

Titulli “Dëshmor i Atdheut” do të firmoset nga ana e ministrit të mbrojtjes, dhe do ti dorëzohet më pas familjet të të riut. a.b

🇦🇱Vizitë në familjen e dëshmorit të Atdheut, Arjan Sala i cili humbi jetën në përpjekjen heroike mes flakëve, për të shpëtuar jetën e të tjerëve❤️

🇦🇱Vizitë në familjen e dëshmorit të Atdheut, Arjan Sala, i cili humbi jetën në përpjekjen heroike mes flakëve, për të shpëtuar jetën e të tjerëve❤️#RESPEKT përjetë🙏

Posted by Edi Rama on Monday, March 29, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje