Anglezët shënojnë sërish, 2 gola në 63 minuta

0Shares
0

Anglezët kanë shënuar sërish. Në minutën e 63 ata thelluan diferencën me Shqipërinë.

Ka qënë gabim i Gjimshitit, i cili iu bën një dhuratë anglezëve, të cilët nuk falin me anë të futbollistit të Çelsit, Maunt.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Anglisë ka startuar në orën 18:00 në “Air Albania. Është përballja e dytë në grup ndaj një kundërshtari të fortë. m.k

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje