Basha poston videon dhe ka një mesazh: Mendoni sikur të ishte vajza juaj!

0Shares
0

Mendoni sikur të ishte vajza juaj.

Posted by Lulzim Basha on Tuesday, March 16, 2021

Kreu i PD, Lulzim Basha poston videon dhe ka një mesazh: Mendoni sikur të ishte vajza juaj!

Teksti i videos:

Imagjinoni një vajzë të vogël që kërkon frymëzim, me shpresën se një ditë do të jetë si modelet që ndjek.
Tani imagjinoni si ndihet kur sheh gratë që sulmohen me arrogancë…
Kur përqeshen…
Kur ofendohen…
Kur diskriminohen…
Vetëm sepse bëjnë punën e tyre!
Imagjinoni sikur ajo të ishte vajza juaj…
Ky është mesazhi për të cilin ka nevojë?
Vajza juaj po dëgjon dhe vota jote në 25 prill, mund të përcaktojë një tjetër model.
Voto për ndryshimin!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje