Shkatërrohet zyra elektorale e PD në njësibë 7, Agron Shehaj: E frymëzuar nga Edi Rama

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj , denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Monday, February 22, 2021

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Agron Shehaj:

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj , denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Monday, February 22, 2021

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, denoncon dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi.

Agron Shehaj: Ditët e fundit jemi të gjithë dëshmitarë për sulmet ndaj aktivistëve të Partisë Demokratike dhe zyrave elektorale të Partisë Demokratike.Kjo zyrë e Partisë Demokratike në zemër të Tiranës është sulmuar, është dëmtuar rëndë natën e kaluar. Këto sulme janë të gjitha të frymëzuara nga Edi Rama dhe janë shenjat e qarta të panikut nga humbja. Edi Rama duhet sa më shpejt të dënojë dhunën dhe të ndalë rritjen e dhunës ndaj nesh . Edi Rama dhe njerëzit e tij nuk kanë për të na trembur. Ne të gjithë bashkë do vazhdojmë të punojmë deri në datën 25 Prill. Në datën 25 Prill n Edi Rama do humbasë dhe Shqipëria do të fitojë dhe ne të gjithë së bashku do fillojmë të punojmë për njerëzit 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje