Gazment Bardhi nxjerr videon me gënjeshtrën e rradhës së Edi Ramës për vaksinat

Kjo është gënjeshtra e radhës e Edi RamësNdryshe nga sa kishte premtuar, në Shqipëri kanë ardhur vetëm 9.165 doza…

Posted by Gazment Bardhi on Monday, February 22, 2021

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi nxjerr videon me gënjeshtrën e rradhës së Edi Ramës për vaksinat. Bën propagandë me jetën e shqiptarëve, duhet të largohet, thekson Bardhi.o

“Kjo është gënjeshtra e radhës e Edi Ramës
Ndryshe nga sa kishte premtuar, në Shqipëri kanë ardhur vetëm 9.165 doza.

Teksa Rama bën propagandë me një grusht vaksinash, pandemia ka dalë jashtë kontrollit. Shifrat e të infektuarve dhe e jetëve të humbura janë rritur në mënyrë dramatike.

Papërgjegjshmëria e Edi Ramës e la Shqipërinë të fundit në Europë për numrin e testimeve, të fundit në Europë për mbështetjen ekonomike.

Edi Rama nuk mund të bëj propagandë me jetën e shqiptarëve. Edi Rama duhet të largohet!”, komenton Bardhi.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje