“Dafina, pazar vetëm duke blerë libra, por edhe një dhuratë për babin”

Aurela Basha ka postuar në Instagram një moment nga e diela sëbashku me vajzën e madhe Dafinën.

Vajza e Lulzim Bashës po bën pazar shoqëruar bashkë më të ëmën, Aurelën. Ajo blen libra, por Aurela thotë se i ka blerë një libër dhuratë edhe për të atin.

“Ma Dafinën pazaret janë vetëm libra. Në fakt njlrin e ka dhuratë për babin”, shkruan në Istagram Aurela.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje