FOTO/ Aktori Mirush Kabashi fotografohet në gjendje të mirë shëndetësore

Aktori Mirush Kabashi është fotografuar sot në gjendje të mirë fizike pasi kaloi një sëmundje rreth 9 muaj më parë.

Panorama ka publikuar disa foto ku aktori mjaft i dashur për shqiptarët duket në formë të mirë.

I veshur theshtë dhe me një shkop, Kabashi ka shëtitur ditën e sotme në rrugët e Tiranës. Në foto Kabashi gjithashtu shihet të ketë vendosur maskën, e cila është bërë pjesë e pandashme e jetës sonë për shkak të pandemisë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje