Pavarësia e Kosovës, restoranti i famshëm në Shqipëri paguan drekën e klientëve nga Kosova

Restoranti i njohur Mrizi i Zanave në Lezhë, ka fesruar ndryshe festën e pavarësisë së Kosovës. Ata kanë pritur klientë nga Kospva por kur është dashur të paguajnë, ne vend të faturës kanë marrë një kartolinë ku theksohej se turistët nga Kosova kanë mbajtur gjallë turizmin në Shqipëri dhe për ditën e festës nuk do paguajnë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje