Rama tall b*thën me ata qe fjetën rrugëve dje e janë ende sot në rrugë. Në vend të Belindës, u nis një video

Kryeministri Rama publikoi nje video këtë mbrëmje ku shfaqej një autostradë në Spanjë në të cilën ishin bllokuar makinat për disa minuta.

Në vijim të ironisë dhe vetndierjes ai tall b*thën me ata qindra udhëtarë që bënë natën në makina në rrugën Tale Lezjë dhe të tjerët që qëndruan sot gjithë ditën në Qafë Thanë.

”Sikur largqoftë të ishte në Shqipëri kjo dhe jo në BE, ku gjatë janarit vdiqën mosozot edhe gjithë ata njerëz nga stuhitë e borës, imagjinojeni vetë sa stuhi kripe do derdheshin kanaleve, portaleve e socialeve!…”, thotë Rama. m.k

https://fb.watch/3FmJ58BkOV/

 

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje