COVID/ Një emër i njohur i sportit ndahet nga jeta

Një emër tjetër i njohur i sportit humbi jetën sot për shkak të covid. Koronavirusi i ka marrë jetën në moshën 70-vjeçar, ish-presidentit të Tiranës, Metush Seferi.

Ai prej ditësh po kurohej për covid, ndërsa së fundmi ishte futur në intubim, ku nuk arriti dot të mbijetonte. Metush Seferi ka qenë presidenti i Tiranës gjatë viteve 1993-1998.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje