E rëndë, Igli Tare sulmohet nga një pitbull pranë shtëpisë së tij

Ish futbollisti i njohur i Kombëtares dhe drejtori i klubit sportiv të Lazios Igli tare është sulmuar sot nga një pitbull ndërsa po bënte shëtitje me qentë e tij.

Igli Tare ishte duke ecur pranë vendbanimit në Olgiata, ku ai jeton prej disa kohësh me familjen e tij kur ndodhi ngjaraj e rëndë raportojnë mediat italiane.

Teksa po kryente ecjen e tij në rrugë një pitbull i shpëtoi pronarit  dhe sulmoi Taren.

Ndërhyrja e mbikëqyrjes arriti vetëm të kufizonte dëmin, por Tare humbi një qen, i vrarë nga Pitbulli, ndërkohë që vetë ish-futbollisti është lënduar, raporton report tv.a.b/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje