‘Qofsh i parajsës mik i nderuar’ Mjeku i njohur ndahet nga jeta, kolegët shprehin ngushëllimet

Një ditë e hidhur kjo e sotmja për mjekësinë shqiptare pasi anestezisti i njohur Aleksandër Hoxha ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur.

Lajmin është dhënë nga Shoqata e Anestezistëve & Reanimatorëve të Shqipërisë në një postim në Facebook, por ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e vdekjes.

Me dhimbje dhe hidherim te thelle njoftojme ndarjen nga jeta te kolegut dhe mikut prof.Aleksander Hoxha! U prehsh ne paqe profesor i dashur! Ngushellimet me te sinqerta familjareve dhe te afermve!

Qofsh i parajses  mik i nderuar” shkruan Shoqata e Anestezistëve & Reanimatorëve.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje