Paloka: E vetmja menyrë për të rikthyer Shqipërinë tek suksesi është të largojmë Ramën

Edi Paloka Nënkryetar i Partisë Demokratike në një postim pak minuta më parë në rrjetet sociale ka komentuar se, e vetmja mënyrë mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa, është të largojme Ramën.

Ai qe ben biznes me mafian, qe trefishon pasurite e tij dhe te ministrave, qe dergon ministrat ne darka luksoze ne Dubai ndersa vendi permbytet…Eshte ai dhe vetem ai qe po shkaterron Shqiperine dhe demton reputacionin e saj nderkombetar, Edvin Rama!

E vetmja mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa , është të largojme Ramën !E kjo është pikërisht ajo që do të bëjmë

 

l.b /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje