Dibër/ Sherr mes të rinjsh, plagoset me thikë një 22 vjeçar

Këtë të mërkurë është plagosur me thikë një 22 vjeçar si pasojë e një konflikti mes të rinjve.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Treg”, Peshkopi, po ndodhte një konflikt fizik mes disa të rinjve, ku falë ndërhyrjes së menjëhershme të Policisë, është bërë e mundur parandalimi i mëtejshëm i konfliktit, kapja dhe arrestimi E. S., 26 vjeç.

l.b /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje