Tiranë/ Arrestohet 54-vjeçari, kultivoi kanabis në disa parcela

Ditën e sotme  është arrestuar një 54-vjeçar T.T., banues në Tiranë, i cili në bashkëpunim me personat e tjerë të arrestuar tashmë, kanë kultivuar kanabis në disa parcela, në fshatin Tragjas.

Sipas njoftimit të policisë gjashtë muaj më parë, lidhur me këtë çështje u vunë në pranga dy qytetarë dhe u proceduan në gjendje të lirë dy të tjerë, si dhe u sekuestruan 53 lëndë narkotike cannabis, një armë zjarri kallashnikov, tri armë gjahu dhe armë të ftohta.

l.b /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje