LAJMI I FUNDIT/ Qëllon veten me armë gruaja 59 vjeçe

Një grua humbi jetën këtë mbrëmje pasi dyshohet se qëlloi vetrn me armë gjahu.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Mamurras ndërsa viktima ishte 59 vjeçe.

“Më datë 26.01.2021,rreth orës 22:20 ,në banesën e saj në Mamurras,Kurbin është vetëvrarë dyshohet me armë gjahu shtetasja A Sh.,59 vjeçe .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia e Lacit. a.b/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje