Aurela Basha ndan me ndjekësit foton në Instagram: Sonte në kohë për t’i lexuar së bijës…

Aurela Basha, e shoqja e kryetarit të PD, Lulzim Basha, ka publikuar sonte në Instagram një foto të Bashës me të bijën.

Siç duket Basha ka gjetur kohë këtë të dielë ti lexojë së bijës pjesë nga një libër.

“Sonte në kohë për t’i lexuar së bijës librin e prederuar”, shkruan Aurela e cila ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në Instagram. a.b/DRONI.al/


/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje