Ndeshje në fushë, ‘luftë’ jashtë saj! Zihen me gurë e flakadanë fansat e Tiranës dhe Partizanit

Konkurrenca midis Tiranës dhe Partizanit nuk është vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. Ultrasit e bardhebluve dhe ata të Partizanit janë përplasur midis njëri tjetrit në afërsi të stadiumit.

Policia ka ndërhyrë për të shpërndarë turmën, ndërkohë që në përplasje midis fansave janë përdorur edhe mjeteve piroteknike si flakadanë dhe gurëve.

Për momentin ende nuk ka asnjë njoftim nga policia për ndonjë të arrestuar.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje