Arben Cejku do të drejtojë fushatën e PD-së në Kukës

Diplomati dhe gazetari Arben Cejku, është caktuar drejtues i fushates elektorale per PD ne qarkun e Kukësit, ne zgjedhjet elektorale te 25 Prillit 2021.

Ceku nuk ka qënë më herët deputet ndërsa që prej 1991 ka qënë i përfshirë në strukturat e PD, në zyrat qendroret ë PD dhe më pas ambasador në disa vende.

Më vendosjen e Cekut në krye të fushatës në Kukës pothuajse përmbyllet faza e përcaktimit të stafeve elektorale në të gjithë vendin përvec Gjirokastrës.

Dy ditë më parë u caktuan respektivisht në Korcë e Berat. a.b/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje