Aksident në Tepelenë, përmbyset kamioni

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të enjte në hyrje të qytetit të Tepelenës.

Një makinë e tonazhit të rëndë mësohet të jetë përmbysur si pasojë e aksidentit dhe shoferi momentalisht ndodhet në spital pasi ka marrë disa dëmtime të lehta.

Shkak i këtij aksidenti dyshohet të jetë bërë lagështira në rrugë.

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje