Zbulohet emri i drejtuesit politik i PD-së për qarkun e Beratit

Zbulohet emri i drejtuesit politik të Partisë Demokratike në qarkun e Beratit.
Mësohet se emri i drejtuesit politik të Partisë Demokratike në qarkun e Beratit i është besuar Tomorr Alizotit.
Lajmi bëhet i ditur për ‘BalkanWeb’ nga gazetari Osman Stafa.

Nderkohe, Xhelal Mziu eshte zgjedhur drejtues politik i PD ne Diber.

Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit politik për disa qarqe, ndërkohë që pritet edhe publikimi i listave të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit.

BalkanWeb

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje