Basha uron Biden dhe Harris: Keni provuar që demokracia është e fortë dhe ndryshimi i mundur

Lideri demokrat Lulzim Basha ka uruar zyrtarisht Presidentin e ri të SHBA Joe Biden dhe zv.Presidenten Kamala Harris.

Me anë të një postimi në Twitter Basha shprehet që mezi pret të punojnë së bashku për të thelluar dhe më tej aleancën SHBA-Shqipëri.

Postimi i plotë 

Urime President @JoeBiden dhe Zv.Presidente @KamalaHarris! Pres të punoj me ju për të forcuar më tej aleancën SHBA-Shqipëri. Ju keni provuar se demokracia është e fortë dhe se ndryshimi është i mundur. Urime më të ngrohta nga gjithë qytetarët e Shqipërisë! 

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje