Vorë/ Merr flakë mjeti në lëvizje, si pasojë e një shkëndije elektrike

Këtë të martë rreth orës 13:30 në rrugën dytësore në Vorë, ka marrë flkë një mjet në lëvizje.

Sipas njoftimit të policisë dyshohet se si pasojë e një shkëndije ka marrë flakë mjeti me drejtues K.K. Bëhet me dije se nuk ka probleme në njerëz por vetëm dëme material.

Grupi hetimor vijon për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 19.01.2021, rreth orës 13:30, në rrugën dytësore në Vorë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K. K, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme në njerëz.

Grupi hetimor vijon për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

l.b /DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje