Tiranë/ Bie nga lartësia e një pallati ku punonte, 59-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Ditën e sotme rreth orës 13:40, tek kompleksi “Kodra e Diellit”, në një pallat në ndërtim një puntorë duke punuar ka rënë nga lartësia.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se shtetai F.Ç., 59-vjeç ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi Policisë:

Më datë 19.01.2021, rreth orës 13:40, tek kompleksi “Kodra e Diellit”, në një pallat në ndërtim, duke punuar ka rënë nga lartësia punëtori shtetasi F. Ç.,  59 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

l.b /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje