Sondazhi i Ora News: Opozita fiton zgjedhjet, vetëm PD është rritur

RTV Ora & Notto kanë publikuar të dhënat e sondazhit të parë kombëtar ër zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Nga të dhënat e publikuara duket qartazi që Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë rënie të votave krahasuar me zgjedhjet e 2017, ndërkohë që vërehet një rritje për Partinë Demokratike

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje