2 shpërthime të fuqishme në Lezhë

Mbrëmjen e sotme janë ndjerë dy shpërthime të fuqishme janë në Lezhë rreth orës 19:40 dhe 19:41 minuta në zonën Shëngjin dhe Ishull Lezhë.

Policia është alarmuar dhe ka filluar kërkimet,

 

e.h/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje